Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Školení animátorů

Úvod AnimaceŠkolení animátorů
 


Účast na školení je prvním předpokladem na získání práce animátora na letní sezónu. Účastníci školení budou zvýhodněni při obsazování animačních pozic.

 


Vaší účast na školení, prosíme, potvrďte emailem.Školení/kurz „Animátor volného času“

Pokud se chcete stát animátorem a naučit se, jak se dá zorganizovat volný čas, zábava, jak se vytváří zajímavé události pro rekreanty a hotelové hosty, tak vám školení animátorů silně doporučujeme. Za minimální investici získáte základní poznatky o práci animátora v cestovním ruchu a zároveň Vám pomůžeme najít prácu v zahraničí.


Absolvování kurzu je dobrým předpokladem na zprostředkování pobytu ze strany naší agentury práce. Získaný certifikát o absolvování kurzu Vám může pomoci při ucházení o zaměstnání u jiných subjektů cestovního ruchu.


Poplatek za účast na školení je 750,- Kč.

Běžná školení animátorů trvají jeden den (sobota nebo neděle) a skládají se z 10 hodin výuky teoretické a praktické části.

Podmínky pro absolvování školení:
:: Věk 17 a více let
:: Zaplacení účastnického poplatku


Momentálně potřebujeme vyškolit kandidáty na tyto volne pozice v zahraničí…


 

 

 

Co říkají na školení naši animátoři?