Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Kniha animátor volného času

Úvod AnimaceKniha animátor volného času

 

   

 

ANIMÁTOR VOLNÉHO ČASU  

 

Praktický průvodce pro animátory -

Praktický průvodce pro animátory - začátečníky.

V knize lze v najít potřebnou teorii o práci animátora, která umožní pochopit poslání animace jako služby, pochopit proč se animace stala důležitou součástí moderního turismu.

Kromě teorie jsou v ní popsány konkrétní aktivity, soutěže a hry, které jsou využitelné v každodenní práci animátorů s hosty hotelů, turistických středisek a klubů.

Je v ní množství rad a doporučení jak řídit animaci tak, aby se z ní stala zajímavá nabídka, a tak prolomila časté představy o dovolené jako čase vylehávání na pláži.

Dále se kniha dá dozvědět, jaký by měl být animátor volného času, jaké jsou nároky, kterým by měl vyhovovat, v čem je tato profese krásná a v čem náročná.

Knihu doporučujeme všem zájemcům o tuhle práci, kteří chtějí vyzkoušet jak chutná práce v zahraničí jako hotelový animátor.