Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Jak se stát animátorem

Úvod AnimaceJak se stát animátorem

4 kroky k animaci

 

1.KROK - Registrace

Registrujte se v naší databázi uchazečů o post animátor volneho času. Nač je registrace dobrá?

- po registraci budete e-mailem informováni o nových castinzích, nabídkách a školeních

 

- váš profil uvidí zahraniční zaměstnavatel a může si vás vybrat na jeho základě (bez castingu či jiného osobního pohovoru)

 

2.KROK - Účast na školení

Absolvování školení animátorů NENÍ povinné pro získání pozice animátora. Jeho účelm je seznámit vás s animací, poznat spoustu zajímavých lidí a především poskytnout vám PRAKTICKÉ rady a návody jak co nejlépe zvládnout práce animátora v zahraničí.

"Pozn. Absolventi školení budou upřednostněni na castinzích a při obsazování pozic - protože nabudou znalosti, které zahraniční zaměstnavatelé požadují (po školení obdržíte certifikát)."

 

3.KROK - Účast na CASTINGU

Casting je PRVNÍ možnost jak získat pozici animátora.

Začátkem roku se pravidelně konají castingy a pohovory na práci v zahraničí kam přijdou zahraniční zaměstnavatelé a vybírají si své nové animátory.

 

4.KROK - Výběr na základě PROFILU

DRUHÁ možnost jak získat pozici animátora je, že si vás zahraniční zaměstnavatel vybere na základě vašeho profilu v naší databázi. Jak to funguje?

 

- podívejte se na aktuálni ponuku práce v zahraničí a vyberte si některou z volnich pozic

- v případě, že se vaše požadavky na pracovní pozici shodují s požadavky našich partnerů v zahraničí, tak váš profil pošleme danému partnerovi.

 

- pokud ho váš profil zaujme, tak vás budeme kontaktovat s nabídkou, kterou můžete ale nemusíte přijmout

 

"Pozn. Proto je ideální pokud máte svůj profil vyplněný co nejprecizněji! To znamená zaznamenat v profilu i vaše další pracovní zkušenosti, motivaci, koníčky, charakterové vlastnosti, atd.. Samozřejmostí je i FOTO. Uvědomte si, že reprezentujete sami sebe."

 

A pak vás čeká už jen odlet do vámi zvolené destinace a léto plné zážitků!