Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Animace

Úvod Animace

Co je animace?

 

Všeobecně, v širším významu, pojem animace zahrnuje jakoukoli činnost člověka, která pobízí ostatní k aktivitě, organizuje a doprovází, aby daná aktivita splnila své poslání. Animovat je možné firemní schůzky, trávení času na dovolené, předzápasové publikum, dětský karneval atd. Tuhle činnost ma na starosti animátor volného času, který se svou činnosti animuje své okolí.

Jde o to, vytvořit lidem tak zajímavou nabídku konstruktivních činností, že různé formy protispolečenského chování ztratí samy svoji přitažlivost bez moralizování a zakazování.

 


 

Jakým animátorem se můžu stát ?

 

Sportovní animátor

Sportovní animátor je frajer, který ovládá pravidla mnoha sportovních her a dohlíží na jejich hladký průběh. Je pohybově nadaný, energický a sport má velký význam v jeho životě. Klienti díky němu prožívají aktivní dovolenou a relax.


Dětský animátor

Facepainting, tvoření zvířátek a pohádkových postav malováním na tvář, je také náplní práce dětských animátorů. Jakmile jsou vaše děti v rukách našich animátorů, nemusíte se o ně bát.


Taneční animátor

Taneční animátoři ovládají základy více stylů tance, a alespoň jeden na vyšší úrovni. Svými pohyby roztancují nejeden ztuhnutý zadek a ví, jak rozhýbat masu lidí. Klubové, společenské a latinsko-americké tance animátorů vytvoří skutečnou taneční náladu kdekoliv a kdykoliv.


DeeJay

Hudba je život. Toto je motto Rilife DeeJaye, který má na starost neustálý přísun kvalitní muziky, ozvučení prostorů a organizaci diskoték. Ve svém zázračném hudebním kufříku najde každou píseň na přání, ať už se jedná o oldies nebo nejnovější hity.


Moderátor

Dostat se na pozici moderátora – tak to chce velký talent. Má vytříbený smysl pro humor, příjemný hlas a schopnost zaujmout posluchače vždy a všude. Umí reagovat na každou vzniklou situaci a vyburcovat publikum.


Šéfanimátor

Šéfanimátor je zodpovědný za kvalitu zábavného programu a aktivit v hotelu, nebo aqvaparku. Má perfektní organizační schopnosti, rozděluje úlohy ostatním animátorům a pomáhá jim při starostlivosti o zákazníky. Často se stává, že šéfanimátor a moderátor je jedna a ta samá osoba.


 

Kdo se může stát animátorem?

Tato pozice je určená především mladým lidem bez závazků, kteří rádi cestují, navazují nové kontakty a jsou schopni a ochotni opustit svůj domov a vycestovat za práci animátora minimálně tři měsíce.

 


Proč se stát animátorem?

Tato pozice poskytuje možnost spojení brigády v zahraničí a zábavy. Animátor poznává nové krajiny a nemusí se natrvalo vázat k jednomu místu. Nabídka destinací je bohatá. Oblíbenou je hlavně práca animátora v Španielsku, kam každou sezńu vycestujou desítki nových animátorů. Každá sezóna však může být absolvována na jiném místě.

Animátoři poznají mnoho zajímavých lidí, naváží nové kontakty do budoucna a si zdokonalí své jazykové znalosti.

V neposlední řadě je to i finančně atraktivní pozice. Animátoři mají již zabezpečeno ubytování, stravování a nealkoholické nápoje v hotelu zdarma. Ostatní životní náklady v destinaci působení jsou minimální, takže Vám zůstane skoro celý animační plat.

"Jako člen Rilife týmu můžu dodat, že potřebujete velkou dávku optimismu, trpělivosti, sebedůvěry a být tak trochu dobrodružná povaha. I když pozice animátora není vůbec jednoduchá, jsem přesvědčený, že stojí za to. Stojí to za ten pocit, když vám lidé na konci dne potřesou rukou s poděkováním, že jste jim vytvořili krásný den. Stojí to za to, vidět usměvavé tvářičky dětí když s nimi tancujete. Stojí za to poznat zajímavé lidi z celého světa. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že jakmile jednou začnete s animací, už nemůžete přestat." R. Ballek

Pokud jste odhodláni vykročit na dobrodružnou cestu animace, podivejte se na naši ponuku práce v zahraničí, napište nám, vyplňte registrační formulář a staňte se součástí týmu Rilife/Pro-Staff.