Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Reference

Úvod EventyReference

Věříme, že lépe než 100-krát slyšet (nebo v tomto případě číst) je lepší jednou vidět! Proto jsme v našich referencích pro vás připravili fotky z některých našich akcí i s krátkým popisem...

"Pohádkový den v Liberci (hřište Smeťák, Dětský sen o.s.) - naše moderátorka víla Asar a dva animátoři - maskot Minnie a pirát - měli za úkol ukázat dětem, jak to vypadá ve skutečné pohádkové zemi. Čekali na ně soutěže, Mini-Disco show, ale hlavně velké hledání ztraceného pokladu! "

"Globus Gangster Party (Casino Babylon, Liberec) - tak takhle to má vypadat v pravém Chicagském kasinu! Propadnutí, zábavné scénky a soutěže v podání našeho animačního týmu."

""Slovenské dni v Prahe (Galerie Harfa) - pravidelně organizujeme Slovenské dny v Polsku a na Slovensku - konečně se však dočkala i Praha! Součástí byla ochutnávka slovenských specialit, nabídka dovolených, dětský koutek, skákací hrad a mnoho dalšího..."

 

""Sex on The Beach Party (klub Óčko, Praha) - jedná velká párty plná tance, zábavy, eroticky laděných soutěží a hodnotných cen od našich partnerů (ISIC, Sexicekshop.cz, got2b, Schwarzkopf)."

 

"Top den s TOP 09 (dětské hřiště UKINA ve Vratislavicích n. N.) - předvolební akce určená nejen dětem, ale i dospělým. Soutěže pro naše nejmenší, balonové kreace, maskoti a mnohem více. Podívejte se sami!"