Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Firemní akce

Úvod EventyFiremní akce

 

Naše zkušenosti s firemními eventy ze zahraničí začínáme využívat už i v Česku. Nabízíme hotové scénáře možných firemných akcií na vaše oslavy, večírky, nebo pro firmy a jejich zaměstnance.

"Pro vás nebo vaši firmu zabezpečíme komplexní služby dle vašich představ. Každý scénář vytváříme konkrétnímu klientovi na míru, přičemž zohledňujeme věkovou strukturu, počet osob, pohlaví, společenské postavení a ostatní kritéria."

Pro děti zaměstnanců – mini disco s maskotem, balónové kreace, malování na tvář, hledání pokladů, olympijské hry pro děti, indiánský den, apod

 

Soutěžní INTERAKTIVNÍ den/večer – Program v podání zkušeného moderátora a animačního týmu, kde se zapojí každý zúčastněný. Vhodné na firemní večírky, plesy, soukromé oslavy. Obsahuje mimo jiné: Couple Show, Miss, Mister, Olympic Day, Karaoke, Playback show, Hollywood Night Quiz.


Olympic day – sportovní den pro všechny. Celodenní sportovní turnaje, soutěžení v týmech, zábavné úlohy, které vyžadují inteligenci, rozvahu a důvtip. Večer pokračuje vyhlášením výsledků a karaoke, spojené s oldies párty.


Family day – spojení dětských aktivit s aktivitami pro rodiče. My zabavíme vaše děti a vy si vychutnáte pohodový den. Součástí programu mohou být všechny aktivity z ostatních akcí, výběr je jen na vás.


Taneční večer – Naučíme vás základy nejznámějších standardních a latinsko-amerických tanců. Večer se skládá z ukázek choreografie a následné výuky. Vhodné na firemní večírky, plesy, soukromé oslavy ...

 

Broadway night – show plná tance a humoru poskládaná z nejznámějších hitů a muzikálů jako Pomáda, Hříšný tanec, Chicago nebo Mamma Mia. Celkový dojem a zážitek programu je umocněn neustálou interakcí s publikem během show. Vhodné především na plesy, oslavy, recepce, Silvestr a pod.


Karaoke večer - osvědčená zábava, kde není důležitý zpěv. Jako samostatný program (cca. 2 hod.) nebo možnost objednání s následnou oldies párty s DJ-em (cca. 6 hod.). Možnost propojit s různými soutěžemi.


Senior program - verze – celodenní nebo večerní, denní a večerní aktivity přizpůsobené starší klientele - kabaret show, taneční vystoupení, zábavné bingo, vědomostní kvíz, taneční večer

 

 

Jiné zábavní programy na klíč -program na míru v závislosti na klientele

 

Máte dotaz? Kontaktujte nás...