Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Zumba toning

Úvod Taneční školaZumba toning

Zumba toning

 

Kurz probíhá:

  • každé ÚTERÝ od 19:00 do 20:00
  • každou STŘEDU od 18:00 do 19:00
  • každý ČTVRTEK od 18:30 do 19:30

Místo: Základní škola nám. Curieových 2, Praha 1, vstup do budovy je z Dušní ulice č. 19. (MAPA)

(Aerobní sál na Právnické fakultě UK je v rekonstrukci. Základní škola nám. Curieových je oproti Právnické fakultě a tancujeme zde až do odvolání.)

Cena: platí se vždy za 1 lekci na místě - cena lekce je 120,-kč/ ISIC 85,-kč / permanentka 750,-/10 lekcí

Lektorka: Veronika Bambi Indrová ( veronika@rilife.com )


---> Jak se přihlásit do kurzu... <---

1. Stačí poslat email lektorce, že se zúčastníte příští lekce - tím si rezervujete místo - veronika@rilife.com

2. Za lekci se platí přímo na místě

3. V případě, že je kurz již plně obsazen, vypíšeme zde ---> ...

 

Lektorka Veronika:

Veronika je držitelka Zumba® certifikátů Basic step 1, Basic step 2 a Zumba Toning®, cerifikátu Port de bras® basic, Bosu® Core a licence B (vedení aerobních fitness lekcí). Hodiny Zumba vede již dva a půl roku a má několikaletou praxi ve výuce společenských tanců. Pochází z Ústí nad Labem a nyní studuje 4. ročník 1. lékařské fakukty v Praze. Věnovala se gymnastice, aerobicu a od šestnácti let závodně tančila latinskoamerické tance za ústecké i pražské kluby.

 

Zumba toning:

Zumba Toning je speciální Zumba Fitness program spojující tanec a účinné posilování. Hudba na hodině je speciálně upravena, aby odpovídala optimální spalovací tepové frekvenci a k posilování využíváme speciálních Zumba činek, které slouží i jako hudební nástroj (rumba koule) díky své vnitřní náplni. Činky jsou z příjemného materiálu, rukojeť je měkká a po chvilce je už ani neucítíte. Zumba Toning ale neposiluje pouze svaly paží a lopatek, hodina je koncipována jako intervalový trénink (střídání kardia a posilovacích sekvencí) a každá skladba je zaměřena na jinou svalovou skupinu. Hmotnost činek je pouze 1lb (tedy necelého půl kilogramu), což je ideání pro zpevnění svalů u žen, kterým se většinou nelíbí mít bicepsy a tricepsy jako kulturista a chtějí spíše vytvarovat problémové partie na léto do tílek a plavek. Zumba Fitness ovšem myslí i na muže a je možné si pořídit i težší (fialové) činky o hmotnosti 2,5lb.

 

Jak hodina vypadá?

warm-up : jednoduché aerobicové prvky na zahřátí a jednoduché Zumba Fitness písničky (většinou merengue)
hlavní část hodiny: skladby s činkami a alespoň dvě písničky koncipované jako kruhový trénink (část s činkami/část kardio), součástí jsou také 1-2 písničky z normální Zumba fitness hodiny
posilování nohou : 1 písnička zaměřená výhradně na problémové partie hýždě+stehna
cool down : zklidnění a protažení

Jedna lekce trvá 60 minut a po každé lekci Vám řekneme, kolik jste přibližně spálili kalorií a jak dlouhou dobu potřebujete na regeneraci svalů.